Ливърпул беше удавен от Евертън

Предишната тема Следващата тема Go down

Писане by huligana90 on Чет Фев 05, 2009 9:22 pm

Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях Много смях

Отборът на Евертън надигра с 1:0 след продължения състава на Ливърпул в преиграване от четвъртия кръг в турнира за купата на Англия.

Победното попадение за "карамелите" вкара младата надежда Дан Гослинг в 118-ата минута на срещата, след като надигра трима бранители на "червените" и с елегантен фалцов удар матира Рейна.

През първото полувреме Ливърпул създаде по-добрите положения, но Тим Хауърд беше на своето място. В 16-ата минута на срещата Стивън Джерард се контузи и отстъпи мястото си на Бенаюн, а това промени стила на игра на "червените" и даде предимство на Евертън.

През второто полувреме "карамелите" стигнаха до греда в 71-ата минута на срещата. Артета намери Кейхил, той прати топката към Озман и той едва не счупи гредата.

В 76-ата минута Лукаш Лейва беше отстранен от съдията Алън Уайли и Ливърпул трябваше да завърши срещата в намален състав. Натискът на домакините в края на редовното време не даде резултат и се стигна до продълженията.

Евертън диктуваше събитията в тях и в 118-ата минута Гослинг матира отбраната и вратаря на Ливърпул и прати отбора на пътя на Астън Вила и Стилиян Петров.